Zdejmowanie klątw i uroków

Kategoria

Klątwa, to niszcząca energia magiczna przesłana do adresata w trakcie trafnego rytuału magicznego. Polega on na tym, że ktoś komuś niechętnie życzy i ta niechętnie życząca postać lub wynajęty przez nią specjalista wymawia w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość trwania, kogo on obowiązuje i jakiej dziedziny życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, więc uwolnienia się od tego gatunku energii wynikających z klątw, dokonana przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, bowiem tego gatunku postępowanie może spowodować zaostrzenie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest trafnym zwyczajem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną dotykają zwłaszcza osoby, które odnalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu rozstania z partnerem czy przeczuwają, iż partner oddala się od nich i dążą zatrzymać go za każdą cenę. I tak oczywiście można zrozumiale uszczegółowić magię miłosną – jako sposób na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest stosownym kluczem na otrzymanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to schwytanie kogoś przy sobie na siłę, to ukształtowanie czegoś oszukanego, co odległe jest od miłości a uchodzi bardziej ujarzmienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A gdy go nie zdobędziemy, należy pozwolić, żeby ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś oczekuje i głęboka miłość, która się nie skończy, i intensywne szczęście, które będzie magiczne w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obyczaju bądź zaklęcia.

Najsilniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu powstają różnorodne niekorzystne zjawiska: niespotykane przypadki okoliczności, sytuacje, w których nieprzerwanie ponosimy krzywdy, także materialne jak i niematerialne, poczucie, iż przez lata trwasz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu przejść, wszystkie usiłowania spełzają na niczym, wypatrujesz miłości i nieprzerwanie osiągasz zawodu. Bywa, że wszystkie lata istniejemy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod bodźcem czarnej magii. Magia, to sterowanie energią w różnorakich celach. Jedynie zamiary mogą być wielorakie i możliwość spożytkowania energii. Przyjmuje się więc, że jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i manipuluje energią bez wiedzy i świadomości osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko zręczność blokowania innym ludziom, ale nagminnie praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Analiza, która niejednokrotnie przyzwala na rozpoznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego chcę jej zaszkodzić, czy mam takie upoważnienie, co z tego przyjdzie dla mnie oraz dla innych? Faktyczne wykonywanie magii, to sztuka rozrostu na każdej możliwej platformie etycznej oraz moralnej też, która na tyle poprawia świadomość siebie, świata, zdarzeń, że niepotrzebne są jakieś postępowania fizyczne, wystarczy zgromadzona myśl.

Nasza strona internetowa urok magia miłosna zapraszamy.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*